Танці для дітей

ДІТИ та ПІДЛІТКИ

Поділені за віком танцювальні групи. Обери свій стиль танцю! Приходь!

Натиснувши на вік (наприклад 6-9 років) Ви отримаєте перелік напрямків, які підходять для Вас або для Вашої дитини.

БЕБІ-ДЕНС (3-5 років)

БЕБІ-ДЕНС сучасна хореографія (3-5 років) Фізичний розвиток надзвичайно важливий для маленького організму. Проте виконувати одноманітні вправи дітям не завжди цікаво. Тому ми пропонуємо неординарний підхід до тренувань, який включає в себе елементи хореографії, аєробіки та танцю. І що головне,в цікавій ігровій формі.

Детальніше

ХІП-ХОП

ХІП-ХОПНаймодніший і найпопулярніший тренд молодіжної культури. Цей стиль ввібрав в себе вуличну філософію афроамериканців, елементи фанку, брейка, джазу.

Детальніше

СУЧАСНІ ТАНЦІ ( 4-7 років)

СУЧАСНІ ТАНЦІВсі можливі стилі танцю в СТИЛІЗОВАНОМУ (естрадному) вигляді, тобто для виступів на різноманітних шоу, для підтанцьовок і т.д. Основна задача - ШОУ!!! В програму входить: вивчення різних стилів в естрадному вигляді, стрейчінг, акторська майстерність, відчуття музики (слух).

Детальніше

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ (БАЛЕТ)

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ (БАЛЕТ)Основа будь-яких видів танців, основна система виразних засобів хореографічного мистецтва. Класичний балет можна назвати фундаментом всіх сценічних видів танцю. Основи класичного танцю настільки універсальні, що навіть досвідчені танцюристи інших танцювальних напрямків не припиняють занять класикою.

Детальніше

МОДЕРН, ДЖАЗ

МОДЕРН, ДЖАЗСучасний стиль хореографії. Часто зазнає впливу інших танцювальних стилів таких как акробатичний танець, балет, сучасний танець, ліричний танець, хіп-хоп. В свою чергу багато інших танцювальних стилів зазнають впливу джазу. Для афро-джазу характерні рухи, направлені вниз, оскільки для африканців бог знаходився не на небі, а в землі.

Детальніше

БАЛЬНІ ТАНЦІ

БАЛЬНІ ТАНЦІ Вишуканий стиль бального танцю відкриє вам світ грації та краси. Ці парні танці поділяють на дві програми: європейську та латиноамериканську, які сприяють гармонійному розвитку душі та тіла.

Детальніше

ІНДІЙСЬКІ ТАНЦІ

ІНДІЙСЬКІ ТАНЦІ Болдівуд вважається класичним індійським танцем, якщо раніше цей танець можна було зустріти в Індії або в індійських фільмах, то зараз він став популярним в США, Канаді та Європі.

Детальніше

БРЕЙК ДАНС

БРЕЙК ДАНС Танець драйву, адреналіну, просочений духом суперництва і лідерства. Для сильних і незалежних B-boys і B-girls, для екстремалів, здатних показати себе і вразити інших!.

Детальніше

ДЖАЗ-ФАНК

ДЖАЗ-ФАНК виконується під фанк і RnB, дабстеп і поп – тобто динамічну музику . Виник в 1980- х роках так саме як і хіп – хоп та довгий час цей стиль не визнавало суспільство, вважали його дивакуватим, адже в ньому поєднано і жіночність, і чоловічу мужність одночасно,тому батьків дещо насторожувало заняття своїх дітей, особливо хлопців такими танцями.

Детальніше

КОНТЕМП

КОНТЕМП Для контемпорарі характерна відмова від традиційних атрибутів балету, робота на підлозі. Танець цього стилю часто виконують босоніж.

Детальніше

ІРЛАНДСЬКІ ТАНЦІ

ІРЛАНДСЬКІ ТАНЦІ Це традиційні танці, характерні для жителів Ірландії, що почалися формуватися в тому вигляді, в якому ми їх бачимо зараз, приблизно в 18-19 століттях. Якщо Ви захоплюєтесь солістами всесвітньо відомих шоу Lord of the Dance і Riverdance, або просто любите Зелений Острів, ірландську музику і атмосферу загальних веселощів, що панує в День Святого Патрика, запрошуємо на тренування.

Детальніше

СХІДНІ ТАНЦІ

СХІДНІ ТАНЦІ (Belly dance) Історія східного танцю є дуже багата і різноманітна, як і всі східні країни. Тяжко назвати ту єдину країну чи місто, яке стало матір’ю беллі денсу.Та можна сказати з точністю, що кожен східний народ зміїв зробити цей танець особливим і неповторним! Адже східні танці або як відомо Беллі денс є дуже корисним як і для здоровя жінки так і для дитини.

Детальніше

ДЕФІЛЕ

ДЕФІЛЕ Це курс занять, на якому ви навчитеся правильно і гарно рухатись, впевнено ходити на підборах, а також, зможете виправити поставу і розвинути пластику.