Vogue

Vogue - сучасний танець, заснований на рухах, які імітують пози і міміку моделей журналу “Vogue”. Зародився він у 60-х роках минулого століття, маючи суто сексуальний посил - як спосіб самовираження гей-культури. Сьогодні ж цей танець виконують усі, кому він до вподоби.
З моменту зародження танець vogue неабияк змінився. Це призвело до виникнення 4-ох стилів:
1. Old way vogue - використовується рання база, яка існувала до 90-х років. В основі лежать оригінальні рухи з акцентом на грацію та пози.
2. New way vogue - сформувався після 90-х. Містить більш складні елементи, які вимагають від виконавця контролю та балансу.
3. Vogue femme - найбільш жіночний підстиль. Базується на підкресленні фігури та жіночності.
4. Vogue dramatic - в його основі лежать акробатичні рухи.

Яка ж особливість сучасного танцю Vogue? Найголовніше - це хода, яка нагадує моделей на подіумі. Танцівник може завмерти у будь-якій позі на декілька секунд і потім продовжити рухатися. Це доволі видовищний танець, хоча деякі хореографи вважають його лише набором пластичних поз, які змінюють одна одну. Так чи інакше, але у всьому світі існує чимало танцювальних шкіл, де вчать сучасному танцю Vogue. І Львів не виняток.

Що дають заняття Vogue? Цей танець дарує можливість самовиразитися, показати себе зовсім з іншого боку, бути тим, ким ти не є насправді. Це не просто танець, це ціле шоу, яке належить виконавцю. Vogue чудово підійде людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Так, початківцям з першого ж разу не вдасться виконати акробатичні рухи, але з практикою усе стане можливим. Цей сучасний танець неабияк впливає на тіло. Воно стає більш підтягнутим, а осанка і координація рухів помітно покращуються.

Якщо говорити про емоційний стан, сучасний танець Vogue чудово допоможе позбутися стресу, покращить настрій та відволіче від рутинного життя. Він підійде людям, які не бояться виражати свою індивідуальність та творчість або ж хочуть навчитися цьому.

Яка форма одягу підійде для виконання Vogue? В першу чергу, це той одяг, який підкреслює фігуру та не сковує рухи. Ідеально підійдуть приталені яскраві майки чи футболки, вузькі джинси або лосіни. Дівчата можуть доповнити образ аксесуарами, наприклад об’ємними браслетами чи сережками, але важливо пам’ятати - усе в міру.

Повний розклад Назад