Інші напрямки

Інші танцювальні напрямки у нашій студії танцю

Детальніше

ІРЛАНДСЬКІ ТАНЦІ

ІРЛАНДСЬКІ ТАНЦІ Містять у собі безліч напрямків, які мають певні відмінності. Одні виконуються сольно у вигляді швидких і чітких рухів ногами; інші - сольно, базуючись на стандартних кроках ірландських сольних танців. Почати займатися можна у будь-якому віці. Щодо дітей, то ці танці дарують легкість і грацію, міцні ноги та прекрасну осанку.

Детальніше

ДЕФІЛЕ

ДЕФІЛЕ Мистецтво красиво рухатися, спокійно та невимушено ходити по подіуму. Мистецтво дефіле починається з осанки, від якої залежить половина успіху. Далі відбувається навчання правильному положенню голови, стоп, а також руху рук. Корисними будуть заняття пластичною хореографією, які дозволять підтягнути не лише корпус, а й усі частини тіла.

ІНДІЙСЬКІ ТАНЦІ

ІНДІЙСЬКІ ТАНЦІ Вони є надзвичайно багатоманітними. Щоб передати усі переживання та емоції, необхідно застосувати абсолютно все: міміку, голову, руки, бедра, ноги, живіт. Це допомагає повністю передати емоції та переживання виконавця. Індійські танці діють на все тіло та організм людини. Складні комбінації рухів, які виконуються дуже швидко, чудово укріпляють усе тіло.

Детальніше