Танці для дорослих

МОЛОДЬ та ДОРОСЛІ

Хочеш почати танцювати? Або вже вмієш, та хочеш розвитку? Тобі до нас!

КІЗОМБА

КІЗОМБА або "африканське танго", як іі часто іменують - один із наймолодших танцювальних напрямків.

Детальніше

САЛЬСA

САЛЬСA касіно (від іспанського salsa - «соус») - музичний стиль і танець кубинського походження. Сальса - один з основних музичних жанрів іспаномовної частини населення Карибського басейну та інших регіонів Латинської Америки. Сьогодні це найпопулярніший у світі танець латиноамериканського походження.

Детальніше

БАЧАТА

БАЧАТА (ісп. bachata) парний танець. Краіною походження вважається Домініканська республіка. Танець, який зі всіх латиноамериканських танців виділяється своєю ліричністю, романтичністю та емоційністю.

Детальніше

Перший весільний танець

Від хореографів студії "Біла Пантера" Львів. Перший весільний танець - невід’ємна складова кожного весілля. До його підгтовки необхідно підійти дуже відповідально та заздалегідь. Не хвилюйтеся, якщо Ви не володієте професійними танцювальними здібностями. Наші хореографи допоможуть зробити Ваше весілля незабутнім.

Детальніше

TWERK

Twerk / Booty Dance (Тверк / Буті денс) - ( у перекладі з англ. - "танець сідниць") для сміливих дівчат! Ваші бедра та сідниці заживуть окремим життям, вони будуть рухатись у сексуально-провокативній манері, а про сексуальну енергетику, що вивільняється під час танцю, годі й казати - Ви станете справжнім магнітом для чоловіків, жоден з яких не зможе відвести від Вас свій погляд!

Детальніше

GO-GO

GO-GO Танець-запальничка, танець-імпровізація, танець-свобода або, іншими словами, танцювальний клубний стиль, який об'єднує безліч найрізноманітніших танцювальних напрямків

Детальніше

КОНТЕМП

КОНТЕМП Для контемпорарі характерна відмова від традиційних атрибутів балету, робота на підлозі. Танець цього стилю часто виконують босоніж.

Детальніше

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКІ ТАНЦІ (соло)

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКІ ТАНЦІ (соло) Якщо ви завжди мріяли навчитись гарно танцювати і викликати захоплення оточуючих на вечірках чи святкових подіях, тепер у вас з`явилась така можливість. Пропонуємо вам сучасні композиції запальних латиноамериканських танців, які поєднують в собі елементи самби, ча-ча-ча, румби, меренге, бачата, мамбо та інші.

Детальніше

ДЖАЗ-ФАНК

ДЖАЗ-ФАНК виконується під фанк і RnB, дабстеп і поп – тобто динамічну музику . Виник в 1980- х роках так саме як і хіп – хоп та довгий час цей стиль не визнавало суспільство, вважали його дивакуватим, адже в ньому поєднано і жіночність, і чоловічу мужність одночасно,тому батьків дещо насторожувало заняття своїх дітей, особливо хлопців такими танцями.

Детальніше

СТРИП-ПЛАСТИКА

СТРИП-ПЛАСТИКА Досконале поєднання рухів для того, щоб привабити та вразити. Тренування включає в себе вправне володіння власним тілом та окремі постановки.

Детальніше

АРГЕНТИНСЬКЕ ТАНГО

АРГЕНТИНСЬКЕ ТАНГО Історія танго вражає своєю драматичністю. За багато років танго обросло міфами та легендами. Багато чого залишиться загадкою назавжди. З усіх парних танців тільки танго таке багате внутрішньою експресією і стриманою пристрастю. Будь-який «тангеро» Вам скаже, що головне в танці не складні фігури, а те, що відбувається між партнером і партнеркою.

Детальніше

ТАНЦІ НА ВЕСІЛЛЯ

ТАНЦІ НА ВЕСІЛЛЯ Швидкий та повільний вальси, весільна полька

Детальніше

TARRAXINHA

TARRAXA Tarraxinha – це парний танець, різновид кізомби. Тарашу можна танцювати і як окремий танець, і як елемент в кізомбі.

Детальніше