Dancehall

Dancehall - запальний та гарячий танець родом із Ямайки. В основі цього сучасного танцю лежать рухи, які дозволяють розкрити усю красу людського тіла, містять у собі запальні та водночас розслаблені ритми.

Денсхол - це цілий набір рухів, які мають назву step - з англ. “кроки”. Вивчивши їх, можна самостійно складати хореографію під улюблені треки. Тому цей сучасний танець - безмежний простір для творчості та фантазії, він розвиває пластику та відчуття ритму.

Так, із самого початку Dancehall був танцем про духовні зв’язки та розкривав повсякденне життя ямайського народу. Та поступово він набирав оберти, його посил ставав ширшим і вже сьогодні цей танець є поєднанням західних та карибських впливів.

Що найголовніше у денсхолі? Звичайно ж - енергія, з якою виконується танець. Можна сказати, що вона важливіша, ніж творчі навички та знання про цей сучасний танець. Рухи Dancehall народжуються спонтанно та неочікувано під час вуличних вечірок.

Dancehall популярний не лише у всьому світі. Львів також не відстає у трендах. Чудово підходять ці танці для дівчат і також для хлопців. До речі, Dancehall - це ціла культура, яка включає у себе танець, музику і стиль одягу. Сам танець поділяється на декілька напрямків, наприклад:
Badman Dancehall - усі агресивні степи, в тому числі степи з пістолетами;
Female Dancehall - степи, які виконуються виключно дівчатами;
Party Dancehall - степи, які виконуються на вечірках, зазвичай мають мають свою музику і відрізняються простотою.

Що дають заняття денсхолом? В першу чергу, вони заряджають позитивною енергією, знімають стрес та укріплюють усі м’язи. Поринувши у цей сучасний танець, кожен дуже швидко помітить позитивні зміни: фігура стане підтягнутою, покращиться постава і, що не менш важливо, з’явиться ще більше впевненості у собі. До того ж, з’явиться вміння слухати музику та передавати її настрій у танці. Dancehall - це танець вечірок, тому після декількох місяців занять кожен зможе стати справжньою зіркою тансполу! Більшість танцювальних технік і рухів універсальні, тому кожен може вивчити їх.

Яка форма одягу підійде? Рекомендуємо вибирати зручний одяг, який не буде обмежувати рухи. Форма одягу для дівчат та хлопців однакова: чисте змінне взуття ( спортивне із стійкою підошвою), будь-яка зручна футболка, шорти/лосіни/спортивні штани.

Повний розклад Назад

Дансхол у ЛьвовіДансхол у Львові