Танці для дорослих

МОЛОДЬ та ДОРОСЛІ

Хочеш почати танцювати? Або вже вмієш, та хочеш розвитку? Тобі до нас!

КІЗОМБА

КІЗОМБА Один із наймолодших танцювальних напрямків. Це чуттєвий повільний танець, який виконують в парі чоловік та жінка. Цей ніжний та заворожуючий танець завдяки своїм простим рухам доступний кожному, навіть початківцю. На уроках кізомби танцівники вчаться відчувати ритм музики, слухати своє тіло та розуміти свого партнера.

Детальніше

САЛЬСA

САЛЬСA касіно Класичний клубний латиноамериканський танець, який гармонійно поєднав у собі бальні танці, елементи акробатики та африканські танці. Його можна виконувати не лише в парі, а й в групі. Сальса допомагає розкритися, вивільнити енергію та проявити себе. Для занять сальсою не так важливий попередній танцювальний досвід, головне - бажання навчитися.

Детальніше

БАЧАТА

БАЧАТА Напевно, найчуттєвіший із всіх латиноамериканських танців, який виконується в парі. Цей сучасний танець нескладний, його може освоїти кожен охочий. На відміну від сальси, бачата не містить так багато різних фігур. Головне - тісний контакт зі своїм партнером, вміння відчувати його ритм та рухи, впевнено слідувати за цим.

Детальніше

Перший весільний танець

Від хореографів студії "Біла Пантера" Львів. Перший весільний танець - невід’ємна складова кожного весілля. До його підгтовки необхідно підійти дуже відповідально та заздалегідь. Не хвилюйтеся, якщо Ви не володієте професійними танцювальними здібностями. Наші хореографи допоможуть зробити Ваше весілля незабутнім.

Детальніше

TWERK

Twerk / Booty Dance (Тверк / Буті денс) Модний та ефектний сучасний танцювальний напрямок, в основі якого - активні рухи сідницями та бедрами, виразні та витончені прогини спини. Цей танець розкриває жіночу енергетику, додає впевненості та дарує підтягнуте тіло. За доволі короткий час можливо досягти хороших результатів, адже кожна жінка може опанувати танцювальний напрямок.

Детальніше

GO-GO

GO-GO Це суміш танцювальних стилів, які виконують в нічних клубах та вечірках. Це не просто набір певних рухів, а вміння технічно рухатися разом з музикою, відчувати ритм та імпровізувати. Без перебільшень, це танець-запальничка, адже головне його завдання - завести публіку, а місія танцівника - привернути до себе увагу. Допомагає розслабитися та вчить слухати власне тіло.

Детальніше

КОНТЕМП

КОНТЕМП Це вільна послідовність рухів, завдяки яким танцівник спілкується з глядачами. Цей танець допомагає виразити свої емоції та почуття, а його особливість полягає в тому, що контемп зорієнтований “всередину” виконавця. Чудово підходить для тих, хто хоче відчути свободу, навчитися краще виражати свої емоції та дозволити своєму тілу говорити.

Детальніше

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКІ ТАНЦІ (соло)

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКІ ТАНЦІ (соло) Цей танець користується величезною популярністю в танювальних клубах, адже він зливається з енергією, яка панує там. Поєднує у собі елементи латиноамериканських танців, таких як сальса, бачата, румба та інші. Латина соло - це чудовий спосіб розкритися по-новому. Ідеально підійде для тих, хто лише знайомиться з світом танців та хоче подружитися із власним тілом.

Детальніше

ДЖАЗ-ФАНК

ДЖАЗ-ФАНК Танець контрастів, в якому різкі рухи неочікувано змінюються на плавні та м’які. Особливістю стилю вважають різноманітність рухів та суміш декількох стилів одразу. Заняття джаз-фанком вимагають хорошої фізичної підготовки та витривалості, але завдяки цьому пропрацьовуються усі м’язи тіла та з’являється відчуття ритму.

Детальніше

СТРИП-ПЛАСТИКА

СТРИП-ПЛАСТИКА Дуже чуттєвий та жіночний танець, який дарує впевненість у собі, сміливість та відкритість. Заняття стрип-пластикою надзвичайно змінюють жіноче тіло: рухи стають розкутішими, покращується осанка та помітно змінюється хода. До того ж, цей танець дуже артистичний, тому підійде тим, хто любить перевтілюватися.

Детальніше

АРГЕНТИНСЬКЕ ТАНГО

АРГЕНТИНСЬКЕ ТАНГО Головна особливість танго - надзвичайно близький емоційний та фізичний контакт між партнерами. Танго вважають танцем імпровізації. Не важливо, є у вас досвід чи ні: танцювати танго зможе кожен. На початковому етапі можна навчитися простим рухам та відчуттю музики. Ці вміння надалі допоможуть оволодіти танцем повністю та відчувати свого партнера.

Детальніше

ТАНЦІ НА ВЕСІЛЛЯ

ТАНЦІ НА ВЕСІЛЛЯ Важливий елемент кожного весілля, до підготовки якого потрібно підійти з відповідальністю. До них відносяться полька, хастел, швидкий та повільний вальс. Кожен із них має ряд особливостей, тому підбирається весільний танець індивідуально. Усі ці танці чудово підходять новачкам, тому навчання пройде легко та з користю.

Детальніше

TARRAXINHA

TARRAXA Tarraxinha Парний танець, якому властивий тісний контакт танцівників. Це вид танцю кізомба, в якому робиться акцент на різноманітних рухах бедер танцівниці, на яку звернена вся увага. Заняття сприяють покращенню здоров’я, в першу чергу, змінюється фігура, а також з’являється вміння відчувати власне тіло.

Детальніше

Vogue

Vogue Чудово підходить як для чоловіків, так і для жінок. Базується на подіумних позах та виразній грі, що властиво моделям. Акцент у цьому танці робиться на рухи рук. Vogue - танець для впевнених у собі людей, які люблять експериментувати та вживатися у різні ролі, а самі заняття допоможуть подружитися із власним тілом.

Детальніше

Dancehall

Dancehall

Гарячий, вибуховий та непередбачуваний сучасний танцювальний напрямок, який постійно розвиваєтья. Танець-контраст, адже поєднує у собі різкі та дуже чуттєві рухи. Dancehall вчить відчувати ритм та пропускати його через кожну частинку свого тіла. Регулярні заняття допомагають підтягнути тіло, покращити осанку та знімають стрес.

Детальніше

High Heels

High Heels (хай хілс ) - це сміливий, сучасний стиль танцю, який поєднує в собі енергетику хіп хопу, манеру джаз фанку, базову партерну техніку, а також дефіле і позування зі стилю vogue

Детальніше

Urban Contemporary Dance

Urban Contemporary - це стиль, який поєднує в собі техніки contemporary dance і хіп-хопу. Урбан контемп досить цікавий напрямок бо нічого подібного поки що не було у Львові...

Детальніше

Зумба

Поєднання фітнес-вправ та рухів із латиноамериканських танців. Суміш тренувань із танго, сальсою та фламенко. Ефективний спосіб схуднути, підняти настрій та покращити загальне самопочуття. Тренування проходить під запальну музику, тому встояти на місці просто неможливо! До того ж, зумба корисна для здоров’я, тому що тренує серцеві м’язи та насичує кров киснем.

Детальніше

Йога

Прекрасний спосіб уникнути фізичних та емоційних проблем. Регулярні заняття йогою покращують настрій, укріплюють імунітет та позитивно впливають на загальне самопочуття. Ця фізична активність підійде усім: дорослим, дітям, вагітним жінкам. Йога укріплює усі м’язи тіла, а особливо спини. Маєте проблеми з осанкою? Тоді дані заняття ідеально підійдуть для вас!

Детальніше

Стретчинг

Мрієте про гнучке тіло? Тоді заняття із стретчингу саме для вас! Усі вправи спрямовані на покращення здоров’я та самопочуття: нормалізують кровообіг, укріплюють сухожилля та розвивають гнучкість. Стретчинг підійде для всіх, навіть для новачків. Цей вид активності ефективно знімає стрес, розслабляє усе тіло, а також покращує осанку. При регулярних заняттях із професіоналами ефект гарантовано!

Детальніше