Фітнес напрямки

Фітнес

Тримай себе у формі! Танцюємо та худнемо весело!

Зумба

ЗУМБА (ZUMBA) DANCE WORKOUT Захоплюючий енергійний танець , ефективне фітнес-тренування і весела , класна тусовка . Ви швидко освоїте прості кроки і будете танцювати під запальні латиноамериканські ритми , опрацьовуючи при цьому всі групи м'язів. Багато рухів стегнами , багато веселощів , багато спалених калорій. Вливайся та відривайся !

Детальніше

Йога

ЙОГА Дуже плавна гімнастика йогів з особливим глибоким диханням, йога для початківців - від оздоровчої гімнастики до занурення в рух без думок.

Детальніше

Танцювальний фітнес

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ФІТНЕС регулярна фізична активність, синтез краси і здоров’я. Комплекс вправ спрямований на запобігання розвитку серцево-судинних захворювань. За допомогою аеробіки можна позбутись зайвих кілограмів 

Детальніше

Стретчинг

СТРЕТЧІНГ Комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості. У перекладі з англійської, «стретчинг» означає потягування, витягнення. Під час виконання даного комплексу вправ, ви будете виконувати витягування м'язів окремих частин тіла, потім протягом кілька секунд залишатися в такому положенні і повертатися у вихідне положення.

Детальніше

Пілатес

ПІЛАТЕС Пілатес – комлекс вправ для всього тіла який розвиває координацію, гнучкість та рухливість, вчить рухатись красиво і граційно. Заняття корисні для людей будь- якого віку. Рухи в пілатес м’яко розтягують м’язи, роблячи їх довгими та стрункішими.

Детальніше