Перший весільний танець від хореографів студії "Біла Пантера" Львів

Танець молодят зародився у давніх слов’ян. Правда, його виконання на той час кардинально відрізнялося від сучасного. Танцювали не молодята, а запрошені гості, в той час, коли винуватці свята сиділи за святковим столом і спостерігали за цим дійством. Така традиція була присутньою на кожному весіллі і відігравала важливу роль. Пройшов час і сьогодні перший танець виконується молодятами та відіграє таку ж важливу роль, як і колись.

Зазвичай перший танець молодят романтичний. Але не всі люблять лірику, тому готують неочікувану веселу постановку, іноді навіть з участю гостей. Так, кожна пара обирає, який стиль та музика підходить їй найбільше, щоб чітко передати історію свого кохання. Весільний танець може бути будь-яким, головне, щоб молодята виконували його із задоволенням та почували себе гармонійно.

Перший весільний танець - річ непроста, але цьому можна навчитися. Головне - заздалегідь обрати школу танців та домовитися про репетиції, щоб можна було не лише вивчити сам танець, а й набути легкості у його виконанні. Почніть підготовку як мінімум за 1 місяць до самого весілля. На першому тренуванні хореограф допоможе вам визначитися зі стилем та вибрати пісні для першого танцю. Не обов’язково танець повинен бути складним, як от танго чи вальс. Він може бути простим, розбавленим легкими рухами. Головне, щоб було комфортно самим молодятам.

Якщо говорити про музику, то пісні на перший танець повинні подобатися особисто Вам. Обирайте ті композиції, які пов’язані у Вас із теплими спогадами та приємними емоціями. Якщо ж Вам складно самостійно підібрати пісні для першого танцю, наші хореографи допоможуть у цьому.

Весільний танець повинен стати органічною частиною усього святкування. Для того, щоб це було саме так, ось декілька порад:

1. Репетируйте, але не надто часто. Весільний танець - це важливо, але все ж здоров’я та спокій відіграють важливішу роль.

2. Враховуйте побажання та можливості один одного. Зробити щось більше своїх можливостей нереально.

3. Декілька репетицій проведіть у взутті, в якому будете на весіллі. Важливо, аби незручне взуття стало для вас перешкодою для святкування.

Перший танець молодих - дуже важлива частина кожного весілля. Підійдіть до його підготовки із відповідальністю, а завдяки професіоналам зробити це буде набагато простіше.

ПОСТАНОВКА ВЕСІЛЬНОГО ТАНЦЮ 2 ОСОБИ 60 ХВ
Ціна 250 грн.

Перший весільний танець