Танці для дітей

ДІТИ та ПІДЛІТКИ

Поділені за віком танцювальні групи. Обери свій стиль танцю! Приходь!

Натиснувши на вік (наприклад 6-9 років) Ви отримаєте перелік напрямків, які підходять для Вас або для Вашої дитини.

ХІП-ХОП

ХІП-ХОП Наймодніший і найпопулярніший тренд молодіжної культури. Це динамічний і ритмічний танець. Хіп-хопом можна займатися із раннього дитинства, тому що це абсолютно безпечний вид танцю, який допомагає самовиразитися. Він розвиває почуття ритму та, як і будь-який інший танець, підтримує м’язи в тонусі, що чудово підійде дітям.

Детальніше

СУЧАСНІ ТАНЦІ

СУЧАСНІ ТАНЦІ Ціле сузір'я танцювальних стилів та напрямів, які поєднані атмосферою та технікою. Сучасні танці сьогодні можна побачити на відкритих танцювальних майданчиках міста. Навчання сучасним танцям включає в себе: вивчення різних стилів, стрейчінг, акторську майстерність, відчуття музики.

Детальніше

ДЖАЗ-МОДЕРН

МОДЕРН, ДЖАЗ Сучасний стиль хореографії, який бере свій початок ще з танців народів Африки. Непередбачуваний і позбавлений будь-яких рамок. Поєднує у собі різні стилі та неординарні елементи, містить пластику і плавні переходи між рухами. Імпровізація і самостійний вибір напряму танцю - ось його головна риса. Чудово розвиває фізичні, розумові і творчі якості дитини.

Детальніше

ДЖАЗ-ФАНК (JAZZ FUNK)

ДЖАЗ-ФАНК Яскравий та багатоманітний танцювальний напрям. Виконується під різну музику: як швидку та запальну, так і повільну та мелодійну. Ідеально підходить для дітей, тому що містить у собі велику кількість різноманітних рухів, які дозволяють дітям вивільнити усю енергію. Ідеально підійде для тих, хто готовий до експериментів.

Детальніше

КОНТЕМП

КОНТЕМП Сучасний сценічний танець.Став продовженням танців модерн та постмодерн. Цей танець - чудовий інструмент для розвитку тіла та індивідуальної мови рухів. Для контемпорарі характерна відмова від традиційних атрибутів балету, танець цього стилю часто виконують босоніж. У ньому відображаються сучасні знання про можливості людського тіла.

Детальніше

СХІДНІ ТАНЦІ

СХІДНІ ТАНЦІ (Belly dance) Історія східного танцю є дуже багата і різноманітна. Ці танці надзвичайно красиві, жіночні і крім того - корисні для організму. Вони допомагають покращити здоров’я у будь-якому віці, стати пластичнішими, здобути грацію, гармонію і віру в себе. До того ж покращується осанка та збільшується гнучкість суглобів.

Детальніше

DANCEHALL

DANCEHALL Енергійний і виразний танець, який бере свій початок із сонячної Ямайки. Пластичний і динамічний - він зайняв високу позицію в топі сучасних танців. Допомагає виконавцям розвинути витривалість та пластичність, вкласти в танець усю свою енергетику. Містить у собі більше 800 танцювальних рухів, які розвиваються і доповнюються досі.

Детальніше

VOGUE

VOGUE Один із наймодніших танцювальних напрямків. Це танець-емоція, який підійде тим, хто прагне виразити себе. Головні особливості: швидкі рухи руками, впевнена та манірна хода, повороти та яскрава емоційна гра. Виконується під музику в стилі house. Допомагає розкритися та дарує неймовірну впевненість в собі, що чудово підійде дітям.

Детальніше

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ (БАЛЕТ)

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ (БАЛЕТ) Це основа хореографії і будь-яких видів танців. Це система рухів, яка призначена для того, щоб зробити тіло дисциплінованим, рухомим і прекрасним. Класичний танець перетворює його в чуйний інструмент, який повністю слухається танцюриста. Найкраще починати заняття із раннього дитинства, тому що саме тоді закладається правильна осанка.

Детальніше

БАЛЬНІ ТАНЦІ

БАЛЬНІ ТАНЦІ Це справжній спорт у поєднанні з мистецтвом. Існують латиноамериканські бальні танцювальні напрями і європейські. Вони відрізняються своєю ритмічністю, настроєм і навіть костюмами. Бальні танці надзвичайно корисні для дітей, адже розвивають координацію рухів, покращують ходу та осанку, зміцнюють м’язи спини та розвивають почуття ритму.

Детальніше

БРЕЙК ДАНС

БРЕЙК ДАНС Танець драйву та адреналіну, він просочений духом суперництва та лідерства. Створений для екстремалів, здатних показати себе і вразити інших. Завдяки цьому танцю з’явився хіп-хоп. Містить у собі акробатичні і силові трюки, а також базується на пластиці тіла. Виконавці брейк дансу мають чудову фізичну форму, адже виконання рухів потребує особливої підготовки.

Детальніше

Інші напрямки

Інші танцювальні напрямки у нашій студії танцю

Детальніше

Urban Contemporary Dance

Urban Contemporary - це стиль, який поєднує в собі техніки contemporary dance і хіп-хопу. Урбан контемп досить цікавий напрямок бо нічого подібного поки що не було у Львові...

Детальніше