High Heels в школі танцю "Pantera dance" Львів

High Heels (хай хілс ) - це сміливий ,сучасний стиль танцю , який поєднує в собі енергетику хіп хопу , манеру джаз фанку , базову партерну техніку , а також дефіле і позування зі стилю vogue . Важливим нюансом є те , що цей стиль танцюється на каблуках . Найчастіше використовуваними елементами цього стилю є партери і партерна акробатика.

Ідея поставити хоперів (вірніше, хопперш) на каблуки прийшла в голову хореографу з Лос-Анджелеса Енді Джей (AndyeJ), яка прославилася завдяки численним телевізійним проектам і кліпів на MTV, співпраці з TabithaandNapoleon, танцювальним фестивалям по всьому світу і навіть рекламі для McDonald's. Переїхавши в Лос-Анджелес викладати в знаменитій школі танців DebbieReynolds, AndyeJ почала знімати відео хореографії на підборах і підписувати його hip-hopheels.

Так як в цього стиля немає чіткої бази , це дає змогу хореографам використовувати бази різних стилей таких як хіп хоп ,джаз фанк , вог , джаз.

Форма одягу зазвичай є довільна , окрім взуття . Підбори - це основа цього стилю . Головне в туфлях для танців - поєднання краси і зручності. Бейонсе, Мадонна, Ріанна або LadyGaga на своїх шоу і в кліпах взуті в туфлі світових дизайнерів - ChristianLouboutin, AlexanderMcQueen, ManoloBlahnik, JimmyChoo та інших.

Танцюристи ж і хореографи вибирають взуття під свій власний стиль. Як правило, це яскраві, феєрично високі шпильки, але можуть бути також і черевики на грубому каблуці з ланцюгами і шипами, чоботи, приспущені до щиколотки, і навіть ботфорти.

Повний розклад Назад