Хіп -хоп в школі танцю "Pantera Dance" (Львів)

( З АНГЛ. HIP-HOP DANCE ЩО В ПЕРЕКЛАДІ ОЗНАЧАЄ - ВУЛИЧНИЙ ТАНЕЦЬ)

HIP-HOP– молодіжна субкультура, до складу якої входить: Бі-Боінг, Графіті, МС, Стайл та Сленг. Популярності цей стиль набув завдяки відсутності рамок та обмежень. Він повністю вільний і залежить від емоцій. Основне завдання хіп-хоп танцю – відчувати грув, попадати в біт, ну і основне, ловити кайф від хорошого треку. Справжній хіп-хоп – це не завчені зв`язки мувів, а якісний фрістайл. Це не лише важкі силові елементи, а переважно найлегші степи, які виглядають ефектно, завдяки музикальності.

Хіп-хоп – це вуличний танець, який виконується під музику в стилі rnb . З появою цього стилю виникла ціла субкультура з цього напрямку. З хіп-хопу вийшло іще декілька схожих видів танцю – це локінг, брейк, попінг і всі вони зародились не так давно, всього лиш в 1970- х роках в США. А в 1980 –х вперше з᾽явилися на телебаченні в різних американських телешоу та фільмах,один з таких називається «Вільний стиль». Довгий час цей танець розвивався лише на вулицях, держава не підтримувала таких починань в області культури, та все ж з часом почали відкривати танцювальні школи та танцювальні студії де хіп-хоп почав розвиватись професійно. В 1990-х – 2000 -х роках цей стиль визнали найпопулярнішим, а телепередачі де були задіяні постановки з хіп-хопу найвідомішими. Всі чули про них : «Планета B-Boy», « Вуличні танці 3Д», «Найкращий танцівник Америки» та інші. Приходьте на наші уроки хіп хопу і ви зрозумієте, що навчитися танцювати хіп хоп не складно та весело.

Для заняття хіп-хопом підійде така форма одягу: як для дівчат так і для хлопців підійде один і той самий стиль одягу ( широка футболка або майка, широкі джинси або брюки в спортивному стилі, кросівки або кеди, бейсболка).

Повний розклад Назад

Хіп-хоп у Львові Хіп-хоп у Львові Хіп-хоп у Львові Хіп-хоп у Львові