Джаз - фанк в школі танцю "Pantera" (Львів)

Джаз-фанк (jazz-funk) - це стиль танцю який з’явився в Україні зовсім недавно, і більшість людей думає, що він обов’язково повинен бути пов’язаний з джазовою музикою, але ця думка є помилковою . Джаз – фанк виконується під фанк і RnB, дабстеп і поп.

Коротка історія заснування танцю джаз фанк у студіях танцю Львова. Виник цей танець у 1980-х роках паралельно із популярним танцем хіп – хоп. Довгий час цей стиль не визнавало суспільство, воно вважало його дивакуватим, адже в цьому танці поєднані і жіночність, і чоловіча мужність одночасно. Через це багатьох людей джаз-фанк відштовхував, але зараз, оскільки суспільство прогресує та розвивається, він став дуже популярним. Цей стиль танцю підходить для будь-кого: для впевнених і експресивних людей, які не бояться експериментувати над своїм образом, і навпаки, для тих, хто перебуває у постійній напрузі, скутий у рухах та не вміє перевтілюватися. Особливості виконання стилю jazz funk проявляються в тому, що цей танець може бути різним, в залежності від того, хто його виконує. На відміну від інших, танець джаз фанк містить у собі велику кількість різноманітних елементів, роботу рук та корпусу. Усім тілом Ви маєте показати гнучкість та еластичність свого руху, ну а завершення танцю повинне бути чітким. Уроки джаз фанку у Львові допоможуть Вам розкритися із нових сторін, проявити м’якість або категоричність свого характеру, а також завдяки джаз-фанку Ви не боятиметесь втілювати свої мрії в реальність. У школі танців на уроці з напрямку jazz funk Ви також навчитесь повністю володіти своїм тілом, а також завдяки великій кількості елементів та технік розвинете хорошу координацію рухів.

Для заняття джаз-фанком підходить така форма одягу: і для дівчат і для хлопців стиль одягу однаковий, це повинно бути стильно і одночасно зручно ( широка футболка або майка, широкі штани , кеди, дозволяються аксесуари які не будуть заважати рухові).

Повний розклад Назад

Джаз фанк танці Jazz funk danceДжас фанк Львівjazz funk for children