Латиноамериканські танці (самба, румба, ча-ча-ча, бачата, сальса, кізомба)

Латина – мікс – це сукупність латино-американських танців, а саме : самби, румби, ча-ча-ча, бачати, сальси та кізомби.

Соло або Lady Style – в даний момент це означає сольне виконання будь якого бального латинського танцю, тобто особисте, без партнера.

Самба – це ритмічний бразильський танець, який виконується під спеціальну музику для самби, найпопулярнішим рахується в Мексиці. Самба поділяється на бальну самбу та самбу яка виконується на балах-маскарадах ,які найчастіше відбуваються в Ріо де Жанейро Бразилія.

Румба - це бальний танець який народився Африці , Колумбії і виконувався під афро-кубинську музику. Звичайно що та румба яка виконується сьогодні відрізняється від тієї яка була колись. Цей танець набув інтернаціонального значення і займає місце в списку конкурсної програми по бальній хореографії.

Ча – ча – ча – скорочено ча – ча, танець оригінальне виконання якого бере свій початок з Куби. Вперше цей танець почали танцювати під музику кубанського композитора та віолончеліста Енріка Джорінна в 1953 році. Бальний стиль цього танцю відкрив хореограф Монсьєр Пьєр і його партнерша Доріс Лавель.

Бачата – це стиль танцю, який вперше був визнаний в Домініканській республіці , сьогодні ж цей танець танцюють багато де. Це парний танець який виконується почергово в відкритих і закритих позиціях.

Сальса – це популярний бальний танець який здобув свою популярність в Нью-Йорку та походження цього танцю з Латинської Америки, з Куби та Пуерто Ріко. Та сальса яку ми можемо побачити сьогодні виникла не так давно, в 1970 році.

КІЗОМБА Lady Style або "африканське танго", як іі часто іменують - один із наймолодших танцювальних напрямків.

Для заняття латино-американськими танцями підійде така форма одягу : для дівчат( будь який зручний верх:майка,футболка,блузка,гольф; спідниця або плаття, лосіни , туфлі на зручних підборах або бальне взуття); для хлопців ( футболка,майка або гольф , зручні брюки , туфлі).

Повний розклад Назад

Латино-амеріканські танці у Львові Латино-амеріканські танці у Львові