Групи танцю для початківців

НІКОЛИ НЕ ТАНЦЮВАВ?

Не бійся спробувати! Ми навчимо простим, але крутим рухам!

Завжди мріяв спробувати, але так і не наважився? Прийшов час починати! Наші хореографи мають великий досвід роботи з початківцями різних вікових категорій.

Як розпочати? Все дуже просто! Обираєш зручний день та час тренування, на який би хотів потрапити. Приходь зазделегідь (10-15 хв до початку), заповнюєш анкету на пробне тренування (всього декілька пунктів) та поринаєш у атмосферу танцю. Після пробного заняття можна придбати абонемент на один місяць тренувань, тоді ми подаруємо тобі пробне тренування.

Також в тебе є унікальна можливість в межах абонементу спробувати себе в усіх танцювальних стилях, обрати хореографа, який справив на тебе найяскравіше враження, щоб не помилитись у виборі танцювального стилю, що найбільш до душі, та найзручнішого для тебе часу тренувань.

Не можеш обрати з якого стилю починати? тоді телефонуй +38 097 777 8767 наші адміністратори допоможуть корисними порадами, а на нашому сайті ти зможеш знайти величезну кількість цікавої інформації, фото, відео, детальний опис та завжди актуальний розклад.

Не вагайся! Не лякайся, що буде складно. Вже за місяць регулярних тренувань ти будеш досить впевнено почуватись на танцполі, а за декілька місяців вже не зможеш уявити свого життя без танцю.

Приходь! Ми чекаємо саме тебе!