Tarraxinha

Тарашинья – це дитина, Кізомба – мама, а Семба – тато, – так говорить Боніфачо Ауріо (Bonifácio Aurio), найвідоміший ангольський танцюрист.

Tarraxinha – це парний танець, різновид кізомби так сказати. Тарашу можна танцювати і як окремий танець, і як елемент в кізомбі. «Обличчям тарашиньї» безумовно є попа партнерки – саме нею можна зробити найбільше рухів, які притаманні саме tarraxinha. Звісно, як і в будь-якому парному танці – партнершу веде партнер, який і керує її тілом: хвильками, ударами, круговими рухами і т.д. Звісно, для tarraxa є окрема музика. Це можна вважати як окремий музичний напрям. Але, оскільки, її вважать також елементом кізомби, то в самій кізомбі є біти які характерні саме для тараші.

Форма одягу: Одяг має бути зручним і комфортним для Вас. Для чоловіків підійде футболка або сорочка з коротким рукавом і штани або джинси, зі взуття - туфлі або кросівки. Для дівчат - блузка, футболка або облягаючий топ, щоб краще було видно рухи тілом партнерші; брюки, лосіни або шортики, бажано щоб вони добре прилягали до тіла, та мали низьку посадку; щодо взуття - туфлі або босоніжки на каблучку 5-7 см.

Повний розклад Назад