Тверк в школі танцю "Біла Пантера" у Львові

Twerk/Booty Dance (тверк/бути денс) - це дуже жіночний і гарячий напрямок танцю, зміст якого полягає у бездоганному оволоднні різними видами трясок сідницями (booty shake, twerk, stripper dance), а також плавних похитувань верхньоі частини тіла і обертань стегнами (hip rolling). На Заході повальне захоплення тверкінгом почалося після виступу співачки Майлі Сайрус на церемоніі MTV Video Music Awards у 2013 році. Після цього слово "тверк" було включено в Оксфордський словник англійськоі мови. Цей провокаційний вид танцю, який шаленими темпами набуває популярності по всьому світу, сьогодні набрав популярності і в Украіні. У словнику тверк описується як "танець під популярну музику в сексуально-провокативний манері з використанням штовхаючих рухів тазом і стегнами, знаходячись в низькому положенні присідання". У сучасному змісті слово бере свій початок з танцювальних рухів під музику в стилі "баунс" (bounce) у Новому Олеані, однак точне походження терміну "тверк" невідоме, зазначається у словнику. Тверк - неперевершене і захоплююче видовище для тих, хто спостерігає, і прекрасне тренування м"язів для танцюючих. Займаючись даним популярним напрямком, Ви отримуєте серйозне навантаження на м"язи стегон і сідниць, зміцнюєте м"язи спини і попереку, покращуєте розтяжку, вчитеся бездоганно володіти своім тілом і покращуєте загальну фізичну форму. Крім того, вважається, що тверк дуже корисний для жіночого здоров"я, оскільки дозволяє пропрацювати традиційні проблемні зони організму.

Навчання Twerk/Booty Dance не має вікових обмежень, тому підійде абсолютно всім бажаючим! Без сумніву, це вид танцю, завдяки якому жоден чоловік не зможе відвести від Вас свій погляд! Оволодівши техніками тверка/буті денс, бузумовно, Ви завжди будете бажаною і пристрасною, і, потрапляючи на будь-яку вечірку, станете іі королевою!

Форма одягу для заняття - для того, аби всі елементи тверку виходили, слід обирати зручний одяг, що підкреслить сідниці і стегна, але не буде заважати рухам. Підійдуть лосіни або короткі шорти, топ або коротка футболка, на ноги - кросівки або кеди.

Повний розклад Назад

twer lvivtwerk lviv