Весільні танці в школі танцю Біла Пантера (Львів)

Весільні танці (вальс,полька,хастл)

Весільні танці – до них можна віднести польку, швидкий та повільний вальс, хастел. Полька – це чеський народний танець який виконується в музичному розмірі 2/4. Найчастіше польку можна зустріти на весіллі як розважальний швидкий танець під веселу музику так і на сільських гуляннях, зазвичай польку танцюють в парі та інколи можливе і сольне виконання, танцювати цей танець може кожен не залежно від віку чи статі. Швидкий вальс – це бальний танець який виконували на балах, ну а зараз його можна станцювати на весіллі. Танцюють його в музичному розмірі 3/4 , це винятково парний танець, цей вальс можна застосовувати як і перший весільний танець молодят так і танець для усіх бажаючих запрошених на свято. Повільний вальс – це вальс який підійде для нареченого та нареченої в якості першого весільного танцю. Цей танець не складний у виконанні, виконується під розмірену повільну та романтичну музику , яку пара може обрати сама, рухи вальсу підбираються під можливості та побажання молодих. Хастл – це парний вид танцю який виконується під сучасну музику або музику в стилі диско. Не складний у виконанні, володіючи ним ви зможете вільно почувати себе на дискотеці, вечірці чи весіллі.

Для заняття весільними танцями підійде така форма одягу: для дівчат ( лосини або спідниця, футболка або майка, взуття на зручних підборах);для хлопців ( спортивні штани або зручні брюки, футболка , зручні повсякденні туфлі).

Увага! Для того щоб ви могли займатися весільними танцями вам потрібно: записатися на курс, до якого входить 12 занять - це приблизно 1,5 місяці. Це ви можете зробити попередньо подзвонивши та узгодивши питання стосовно дати початку ваших занять з адміністратором . Номер телефону : + 380977778767. Будемо раді вас бачити!

Повний розклад Назад